Korekta CV lub stworzenie CV od podstaw

6 sekund - tyle czasu ma Twoje CV, by przykuć uwagę rekrutera
Czym jest korekta lub stworzenie CV?

To proces, w którym po zebraniu niezbędnych informacji stworzymy dopasowany do stanowiska i branży, estetyczny, spójny, czytelny, nie bazujący na szablonach i w pełni satysfakcjonujący Cię dokument CV.

Komu polecamy?

Osobom, które nie tworzyły dotychczas własnego CV, nie wiedzą jak się za ten proces zabrać zarówno merytorycznie jak i technicznie. Osobom, które posiadają nieaktualne CV wymagające „odświeżenia”, by było atrakcyjne i skutecznie konkurowało z innymi.

Co zyskujesz?

Spersonalizowany w 100% dopracowany dokument gotowy do wysyłania z procesach rekrutacyjnych, redukcję stresu, pewność siebie, a w rezultacie szansę na pracę marzeń.

Dane i informacje

Zbierzemy informacje, będziemy pytać, drążyć, dociekać, a wszystko po to, by Twoje CV było „mięsiste”, ale przytłaczające informacją, dopasowane do charakteru stanowiska i branży, w której szukasz pracy.

Profesjonalny layout

Stworzymy przejrzysty, schludny i miły dla oka układ dokumentu z optymalną ilością treści bazujący na najlepszych praktykach rynku pracy.

Doświadczenie zawodowe

To sprawa najważniejsza dla Pracodawcy zatem doszlifujemy każdy szczegół w tej sekcji, przedstawimy atrakcyjnie aktywności, gdy nie masz doświadczenia zawodowego.

Atrakcyjna treść

Unikniemy ogólników i szablonowych sformułowań częstych w darmowych kreatorach w Internecie, sprawimy, że wyróżnisz się z tłumu i zapadniesz w pamięci rekrutera.

Słowa klucze

Rekruter poświęca kilkanaście sekund na każde CV, zadbamy o tzw. słowa klucze, które zostaną „wyłapane” przy selekcji CV potwierdzając, że masz do zaoferowania to, czego szuka Pracodawca.

Twoje pytania

Odpowiemy na wszelkie Twoje pytania, wyjaśnimy, doradzimy, rozwiejemy wątpliwości, będziemy wsparciem.

  • Czas trwania sesji: 40 min. - przywitamy się, zbierzemy niezbędne dane i informacje, porozmawiamy o Twoich oczekiwaniach, doprecyzujemy jak ma wyglądać finalny dokument CV.
  • Forma spotkania: Widzimy się online w aplikacji Zoom.
  • Kontakt z nami: Prześlij nam wypełniony formularz kontaktowy (zakładka "Kontakt" na stronie), odezwiemy się w ciągu 48h, aby ustalić szczegóły.
  • Rezerwacja terminu: Zarezerwuj usługę w aplikacji Booksy (zakładka "Rezerwacja" na stronie, wymagana instalacja Booksy na komputerze, laptopie lub smartfonie). Ty wybierasz datę i czas spotkania z dostępnego kalendarza, który na bieżąco udostępniamy.
  • Przed sesją: Poprosimy Cię o przesłanie swojego bieżącego CV (jeśli posiadasz) oraz linków do konkretnych/przykładowych ogłoszeń o pracę, które Cię interesują. Należy każdorazowo sprawdzić czy aplikacja Zoom działa poprawnie, bo nie ma opcji wydłużenia zarezerwowanej sesji.
  • Po sesji: Stworzymy i prześlemy Twój nowy dokument CV, który możesz zacząć śmiało wysyłać aplikując na ogłoszenia o pracę. Każdorazowo istnieje opcja rezerwacji kolejnych sesji wedle potrzeb.
  • Cena: Język Polski 219 zł
  • Cena: Język Angielski 249 zł
Serdecznie zapraszamy do rezerwacji sesji, bo inwestycja w siebie, to najlepsza inwestycja ever!
Rezerwuj sesję