O nas

Nasza misja

Profesjonalnie wspieramy osoby poszukujące perspektyw rozwoju zawodowego i zmiany na lepsze.

W oparciu o znajomość najnowszych trendów na rynku pracy, najlepszych praktyk i dopasowanych rozwiązań skutecznie pomagamy w aktywizacji, świadomym działaniu i stworzeniu własnej niepowtarzalnej marki.

Doceniamy różnorodność, integrujemy, promujemy włączanie społecznie, tworzymy równe szanse bez „ale”, bo każdy zasługuje na satysfakcjonującą pracę.

Zespół

Ludzie cenią nas za pasję i autentyczność, działamy na luzie z dużą dawką inspiracji i uśmiechu.

Beata Plak

Job Interviews Expert

Fascynują mnie ludzie i relacje, a edukowanie i inspirowanie uważam za swoją życiową misję. Nie byłabym dobrym ekspertem, gdyby nie moje zainteresowanie psychologią przywództwa, efektywnością osobistą czy zarządzaniem różnorodnością. Śmiało stwierdzę, że interesuje mnie po prostu człowiek i jego potencjał, który każdorazowo należy odkryć i pokazać światu.

Z zawodu jestem ekonomistką. Swoją korporacyjną przygodę rozpoczęłam 17 lat temu studiując na ostatnim roku na Uniwersytecie Łódzkim. Zaczynałam, jak większość osób bez doświadczenia, od podstawowego juniorskiego stanowiska w jednym z Centrów Usług Wspólnych (SSC), by finalnie przez wiele lat zarządzać ponad 100-osobowym działem operacyjnym w międzynarodowej firmie z sektora bankowego. Czego nauczyłam się przez ten czas? Że praca z ludźmi to wspaniała przygoda i nie ma w niej miejsca na nudę! Przede wszystkim potrafię słuchać i słyszeć ludzi, a to bardzo ważna i trudna umiejętność potrzebna nie tylko w biznesie. Dzięki temu, że słyszę, dostrzegam potrzeby drugiego człowieka, odkrywam jego potencjał i motywuję, co sprawia mi niesamowitą frajdę.

Dziś, łącząc swoje doświadczenie z naturą stworzoną do robienia rzeczy dobrych, chcę Ci pomóc sięgnąć po pracę Twoich marzeń. Nauczę Cię jak zadbać o siebie, wykorzystać własny potencjał, wyróżnić się wśród tłumu i skutecznie działać na rynku pracy stawiając swoje warunki na równi z tymi, które proponuje Pracodawca.

Serdecznie zapraszam do kontaktu z góry dziękując za okazane mi zaufanie.

Zobacz mój profil na Linkedin

Krystian Plak

Job Interviews Expert

Nowe wyzwania, spora dawka energii, niemożliwe nie istnieje, pozytywne myślenie ponad wszystko, czasem spontaniczność, czasem niepokorność, zawsze jednak życzliwość i uśmiech – to właśnie ja, taki jestem, za to lubię siebie i za to cenią mnie inni. Zawodowo, ale też prywatnie, chcę wiedzieć, zadaję pytania, szukam rozwiązań, nie siedzę i nie dumam tylko działam, uczę się na własnych błędach, to mnie motywuje i pozytywnie „nakręca”.

Z zawodu jestem ekonomistą ze specjalizacją finansowo-rachunkową. Moje doświadczenie zawodowe obejmuje ponad 9 lat pracy w największych światowych korporacjach z sektora bankowego, w których obejmowałem stanowiska eksperckie, kierownicze, wszystkie wymagające specjalistycznej wiedzy głównie w dziedzinie księgowości funduszy inwestycyjnych. W swojej karierze miałem także okazję i niesamowitą przygodę przez kilka lat aktywnie prowadzić własny biznes, do którego wsparcia w prowadzeniu zatrudniałem ludzi. Z pasji i chęci pomocy wielokrotnie wspierałem swoich znajomych i przyjaciół aplikujących do korporacji, radziłem na co zwrócić uwagę, czego nie przeoczyć, co byłoby szczególnie mile widziane, jak się zachować itp. Jestem dumny, bo ta wiedza okazała się bezcenna i stanowiła o sukcesie danej osoby. Dziś chcę się tą wiedzą dzielić jeszcze szerzej, stąd pomysł na „Getajobman”, którego jestem częścią.


Zobacz mój profil na Linkedin

A po godzinach...

Oboje jesteśmy ciekawi życia i pełni energii. Spotkasz nas na basenie, ściance wspinaczkowej, w dobrej restauracji lub po prostu wszędzie tam, gdzie są ludzie i coś się dzieje. Uwielbiamy ruch i wolność, więc gdy tylko nadarzy się okazja suniemy w bezkresną dal na dwóch kołach, Beata na rowerze niezależnie od pory dnia i pogody, Krystek motocyklem najlepiej zdala od zgiełku miasta. Czasem jednak trzeba spauzować, zaszyć się pod ciepłym kocem z książką i kubkiem gorącej herbaty (koniecznie, nawet latem, z goździkiem, pomarańczą i miodem) – wersja Beaty lub zasnąć i nie wstawać z łóżka przez cały Boży dzień – wersja Krystiana. Różni nas wiele, jeszcze więcej łączy, a wspólny mianownik to na pewno spory optymizm, bycie sobą ponad wszystko oraz pasja do pomagania innym. A Ty jaki jesteś?