Sesja przygotowująca do rozmowy kwalifikacyjnej

Przygotowanie i plan to już połowa sukcesu
Czym jest sesja przygotowująca?

To wspólna dyskusja wypełniona pytaniami i odpowiedziami, poradami, wskazówkami, pełna inspiracji, dająca kompleksową wiedzę jak się zachować, co i jak mówić podczas realnej rozmowy, również co ważne w warunkach powszechnej obecnie rekrutacji online.

Komu polecamy?

Osobom, które nie były nigdy na rozmowie o pracę, chcą dowiedzieć się o wszystkich jej aspektach i solidnie przygotować prezentację własnej osoby. Osobom, które odbyły kilka rozmów o pracę, jednak dawno temu, potrzebują odświeżyć wiedzę i poczuć się pewnie.

Co zyskujesz?

Spersonalizowany pakiet wiedzy o kluczowych aspektach rozmowy kwalifikacyjnej, solidne przygotowanie, interaktywną formę wsparcia, pomysł na własny potencjału i autoprezentację, redukcję stresu, pewność siebie, a w rezultacie szansę na pracę marzeń.

Twój potencjał

Skupimy się na Twoim indywidualnym potencjale, abyś zaprezentował Pracodawcy samą „esencję” i udowodnił, że masz to, czego szuka.

Przykłady i inspiracje

Podzielimy się naszą dobrą praktyką, podamy realne przykłady z życia korporacyjnego, zainspirujemy jak atrakcyjnie zaprezentować się Pracodawcy.

Doświadczenie zawodowe

To sprawa najważniejsza dla Pracodawcy, podpowiemy jak je zaprezentować, na co zwraca uwagę rekruter, czym się pochwalić, jeśli to Twoja pierwsza praca.

Sytuacje trudne

Powiemy jak unikać standardowych błędów podczas rozmowy o pracę, jak poradzić sobie w trudnych sytuacjach, z nietypowymi pytaniami, jak negocjować wynagrodzenie.

Unikatowość

Doradzimy jak wyróżnić się z tłumu kandydatów, jak nie odpowiadać szablonowo, jak zapaść w pamięć rekruterowi.

Twoje pytania

Odpowiemy na wszelkie Twoje pytania, wyjaśnimy, doradzimy, rozwiejemy wątpliwości, będziemy wsparciem.

  • Czas trwania sesji: 60 min. - przywitamy się, doradzimy, udzielimy wskazówek, odpowiemy na pytania, podamy przykłady, zainspirujemy
  • Forma: Widzimy się online w aplikacji Zoom.
  • Kontakt z nami: Prześlij nam wypełniony formularz kontaktowy (zakładka "Kontakt" na stronie), odezwiemy się w ciągu 48h, aby ustalić szczegóły.
  • Rezerwacja terminu: Zarezerwuj usługę w aplikacji Booksy (zakładka "Rezerwacja" na stronie, wymagana instalacja Booksy na komputerze, laptopie lub smartfonie). Ty wybierasz datę i czas spotkania z dostępnego kalendarza, który na bieżąco udostępniamy.
  • Przed sesją: Poprosimy Cię o przesłanie nam swojego bieżącego CV (jeśli posiadasz) oraz linków do konkretnych/przykładowych ogłoszeń o pracę, które Cię interesują. Należy każdorazowo sprawdzić czy aplikacja Zoom działa poprawnie, bo nie ma opcji wydłużenia zarezerwowanej sesji.
  • Po sesji: Posiadasz już cenną wiedzę i potrafisz ją zastosować, ruszaj więc śmiało na podbój rynku pracy, aplikuj i wysyłaj CV. Każdorazowo istnieje opcja rezerwacji kolejnych sesji wedle potrzeb.
  • Cena: 259 zł
Serdecznie zapraszamy do rezerwacji sesji, bo inwestycja w siebie, to najlepsza inwestycja ever!
Rezerwuj sesję