Symulacja rozmowy kwalifikacyjnej

Jeden gram praktyki jest lepszy niż tona teorii
Czym jest symulacja?

To przygotowana w jak najbardziej realny sposób „scenka” pomiędzy Tobą, czyli kandydatem do pracy, a nami, czyli wcielającymi się w rolę rekruterów, zakończona informacją zwrotną (feedbackiem).

Komu polecamy?

Osobom zaproszonym na rozmowę o pracę, które chcą postawić kropkę nad „i” w procesie przygotowania i sprawdzić się na ostatniej prostej. Osobom aktywnie wysyłającym CV, czekającym na rozmowę, które chcą się zawczasu przygotować.

Co zyskujesz?

Cenną wiedzę jak wygląda rozmowa, spersonalizowany praktyczny trening, nowe bogate doświadczenie, interaktywną formę wsparcia, redukcję stresu, pewność siebie, a w rezultacie szansę na pracę marzeń

Profesjonalna struktura

Uwzględnimy każdy etap rozmowy kwalifikacyjnej tak jak ma to miejsce w rzeczywistości.

Dopracowane pytania

Dopasujemy pytania do charakteru pracy, branży, stanowiska oraz Twojego doświadczenia

Umiejętności językowe

Zadamy pytania w języku angielskim, które pojawiają się na rozmowach i sprawdzają umiejętności językowe

Skrupulatne notatki

Będziemy skrupulatnie notować, aby cała nasza obserwacja stworzyła owocną informację zwrotną dla Ciebie.

Bezcenny feedback

Podzielimy się konkretną informacją zwrotną, wskażemy, co było super, a co udoskonalić eliminując błędy.

Twoje pytania

Odpowiemy na Twoje pytania, wyjaśnimy, doradzimy, rozwiejemy wszelkie wątpliwości, zainspirujemy.

  • Czas trwania sesji: 60 min. - przywitamy się, przeprowadzimy symulację rozmowy kwalifikacyjnej, podzielimy się informacją zwrotną (feedbackiem)
  • Forma: Widzimy się online w aplikacji Zoom.
  • Kontakt z nami: Prześlij nam wypełniony formularz kontaktowy (zakładka "Kontakt" na stronie), odezwiemy się w ciągu 48h, aby ustalić szczegóły.
  • Rezerwacja terminu: Zarezerwuj usługę w aplikacji Booksy (zakładka "Rezerwacja" na stronie, wymagana instalacja Booksy na komputerze, laptopie lub smartfonie). Ty wybierasz datę i czas spotkania z dostępnego kalendarza, który na bieżąco udostępniamy.
  • Przed sesją: Poprosimy Cię o przesłanie nam swojego bieżącego CV (jeśli posiadasz) oraz linków do konkretnych/przykładowych ogłoszeń o pracę, które Cię interesują. Należy każdorazowo sprawdzić czy aplikacja Zoom działa poprawnie, bo nie ma opcji wydłużenia zarezerwowanej sesji.
  • Po sesji: Posiadasz już wiedzę jak wygląda rozmowa oraz cenny feedback. Przemyśl, wyciągnij, wnioski, wprowadź ulepszenia i śmiało ruszaj na rozmowę o pracę. Każdorazowo istnieje opcja rezerwacji kolejnych sesji wedle potrzeb.
  • Cena: 279 zł
Serdecznie zapraszamy do rezerwacji sesji, bo inwestycja w siebie, to najlepsza inwestycja ever!
Rezerwuj sesję